Skocz do zawartości
Przez Gangst3r

Microsoft otworzył wirtualne konsolowe muzeum Xbox z okazji 20. rocznicy marki

W tym roku wypadła 20. rocznica marki Xbox. Microsoft przygotował z tej okazji masę ciekawych gadżetów, promocji w sklepie Xbox oraz wypuścił nowe akcesoria w limitowanej wersji (zestawy słuchawkowe, kontrolery do konsoli Xbox Series X | S).
 
Jeśli myślicie, że na kilku nowinkach takich jak FanFest (ekskluzywne wydarzenia i promocje), możliwości pobrania kilku tapet i otrzymania dodatkowych gier z poprzedniej generacji w ramach wstecznej kompatybilności to mamy dla was jeszcze jedną nowinkę. Być może nie każdy zaczynał przygodę z marką Xbox od pierwszej konsoli, której premiera odbyła się dokładnie 15 listopada (w Stanach Zjednoczonych), to Microsoft przygotował coś specjalnie dla wszystkich fanów marki - Muzeum Xbox.
 
Można tam wejść bezpośrednio w cyfrowy świat historii marki i zobaczyć jak powstawała nie tylko pierwsza, ale każda kolejna konsola Xbox. Oprócz materiałów wideo z informacjami na temat powstawania pierwszej konsoli Xbox znajdziemy również takie ciekawostki jak pierwsze szkice i projekty sprzętu.
 
Po zalogowaniu możemy uzyskać informacje na temat naszego konta i przeglądnąć całą naszą historię pobytu z marką.
 
 
Czy już odwiedziłeś Muzeum Xbox? Jakie podobała ci się wędrówka po wirtualnym muzeum? Jak zwykle czekamy na Twoją wypowiedź w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Wersje dla nowej generacji gier Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 zostały opóźnione do 2022 roku

Mamy złe wieści, ponieważ CD Projekt Red potwierdził dzisiaj, że wersje ich gier przygotowane specjalnie dla nowej generacji Xbox Series X | S i PS5 zarówno Cyberpunk 2077, jak i Wiedźmin 3 będą dostępne dopiero w 2022 roku, a nie jak wcześniej zapowiadano w 2021 roku.
 
W opublikowanym dziś raporcie wyjaśniono, że "na podstawie zaleceń dostarczonych przez osoby nadzorujące rozwój, zdecydowano się przeznaczyć dodatkowy czas na oba projekty". Nowej generacji wersja Cyberpunk 2077 pojawi się w pierwszym kwartale 2022 roku, a Wiedźmin 3 w drugim kwartale 2022 roku.
 
Nikt z nas nie jest prawdopodobnie zbyt zaskoczony opóźnieniem Cyberpunk 2077, ale Wiedźmin 3 wydaje się trochę mniej nieoczekiwanym projektem na tej liście, biorąc pod uwagę, że gra ma już przeszło 6 lat, a za sobą sporo modyfikacji usprawniających jej mechanikę oraz animacje graficzne.
 
Ostatecznie wszyscy będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby uzyskać praktyczne informacje o tych bezpłatnych aktualizacjach dla nowej generacji.
 
Co sądzisz o opóźnieniu przejścia na Cyberpunk 2077 i Wiedźmina 3 na Xbox Series X|S oraz PS5? Powiedz nam poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Ubisoft podobno pracuje nad nową główną serią gry Splinter Cell

Mamy dziś więcej ekscytujących wiadomości do przekazania, ponieważ według nowego raportu, Ubisoft w końcu pracuje nad zupełnie nową grą Splinter Cell! Ten raport pochodzi od doświadczonego w branży gier Toma Hendersona i ludzi z Video Games Chronicle - warto śledzić ten serwis ponieważ dużo znajdujących się tam informacji często się potwierdza.
 
Według ich "źródła" publikacji, nadchodzący tytuł zmierza do "odzyskania sfrustrowanych fanów, rozgoryczonych ostatnimi wysiłkami w sprawie ożywienia serii w przestrzeni mobilnej i VR". Jak twierdzą, gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji, prowadzonej przez studio spoza tradycyjnej bazy Ubisoftu w Montrealu, a całość może zostać ogłoszona dopiero w przyszłym roku.
 
Ubisoft został podobno poproszony przez VGC o komentarz w tej sprawie, ale firma odmówiła udzielenia odpowiedzi.
 
Jak zapewne wiecie, od 2013 roku nie pojawiła się żadna gra głównego nurtu trylogii Splinter Cell, więc czekaliśmy prawie dekadę na tę pozorną kontynuację. Po prostu trzymamy kciuki i palce u nóg, że ta informacja się niebawem potwierdzi.
 
Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Nowa aktualizacja oprogramowania układowego PS5 jest już dostępna do pobrania

Sony właśnie wydało kolejną aktualizację oprogramowania systemowego PlayStation 5. Kilka tygodni po pojawieniu się największej jak dotąd aktualizacji oprogramowania układowego PS5, które wprowadza między innymi obsługę dysków SSD na szynie PCI 4.0 M.2 NVME dostępna jest nowa łatka, gotowa do pobrania i zainstalowania już teraz.
 
Najnowsza wersja aktualizacji oprogramowania układowego PS5 to 21.02-04.02.00 i ma 913,7 MB. Nie oczekujcie jednak, że ta aktualizacja wprowadzi duże, zauważalne zmiany - ulubiona notatka wszystkich powraca.
 
"Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu."
Zamknij oczy. Niech słowa rozbrzmiewają echem w twoim umyśle. To stwierdzenie oznacza naszą przeszłość i przyjdzie do nas ponownie w przyszłości. To relaksujące, prawda? Eh... może na tym zakończmy tą ironię.
 
Po powrocie do pokoju pobierz aktualizację oprogramowania układowego PS5, aby utrzymać konsolę w jak najlepszej formie. Następnym razem postaramy się skupić na większych wydaniach aktualizacji, które wprowadzają coś więcej, niż.... poprawioną wydajność systemu (do czego już zdążyłem przywyknąć na moim Realme 7 Pro w oczekiwaniu na Androida 12).
 
A wy już pobraliście swoje aktualizacje na PS5? Dajcie znać w komentarzach poniżej.
Czytaj więcej..

Nowy dashboard / aktualizacja.


Rekomendowane odpowiedzi

Jako news powiem tyle. Złodziejaszki na forach znów stękają. Nadeszła 'fala banów' - tyle ,że nie banują konsoli a banują profile (te główne które używacie do normalnej gry). Mało tego - nie banują za przeróbkę, banują te profile na nieprzerobionych konsolach za używanie gier 'non-jtag' - czyli tych ściągniętych z sieci i nagranych na pendrive'a.

 

Dołączona grafika

EdzioX360.png
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Microsoft to jacyś idioci:     Wysłali mi maila takiej treści no kur** zamiast udostępnić aktualizacje lub podać chociaż konkretną datę to oni piszą to co wszyscy wiedzą i jeszcze to "Wkrótce zaktualizujemy usługę" w tytule... ręce opadają

sorry za jakosc zdjecia nie moge znalesc aparata gdzies jeblem i nie wiem gdzie a zrec nie wola wiec nie wiem gdzie jest na youtubie mozna zobaczyc jak wyglada a tu zapodam screena z ie   http://desmond.image...jpg&res=landing http://desmond.image...jpg&res=landing http://desmond.image...jpg&res=landing http://desmond.image...jpg&res=landing

podobno ie będzie bez flash-a i javy ? także bez szału jeśli to prawda będzie to tylko bezużyteczny dodatek za który trzeba będzie płacić

Robi się coraz gorętszej :D MS broni się jak może rękami i nogami :D Ale to chyba dobre podejście, bo skończy się to piractwo raz na zawsze :(

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche żałuję, że nie skorzystałem z tej metody :D Mogłem troche pociorać na konsoli w inne gry :D A teraz sprzedaje sprzęt, bo kasa potrzebna :P Ciul szkoda tylko, że te gry nonJtag wymagały Live :( gdyby nie to już by się ładowało gierki na dysior :D

 

Pobawie się tym jak konsole kupię ponownie :D tym razem Slim 250GB nową :D

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Ponoć ma być nowa aktualizacja systemu, czy ktoś coś wie na ten temat jakie zmiany wprowadzi nowa wersja dasha?

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System Software Changes/Other

 

 

Added Beta Section (will be removed when the dashboard is released worldwide)

Adds Internet Explorer browser to Apps

Dashboard tiles enlarged

Adds "My Pins" panel

Adds "Recent" panel

Adds recommendation panels to Dashboard

Smaller background stage size

Fixes USB bug when unplugged from console

Combined TV and Video into TV & Movies

Removed Companion Devices from Console Settings

Ability to name console from settings

Added access to Xbox Video and Xbox Music apps

Added option to turn on SmartGlass

Added option to enable Play To

Added gamertag in corner of screen now shows users email address

Added "Security Proofs" under Account Security

 

Unpublished Changes:

Authentication servers updated

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hell yeah przeglądarka internetowa w konsoli - no wreszcie :P na to czekałem, bo PS3 maniaki zachwali właśnie tą opcję swój PShit, który ma przeglądarkę podobną do tej co była stworzona na Sega Dreamcast (jak ktoś miał tą konsolę z oryginalną płytką DreamKey to wie o czym mówię) :P

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarka w PS3 - żałuję, że ją kiedyś uruchomiłem...

 

jeśli IE ma działać - okej, chociaż ta przeglądarka ma jedną poważną wadę, jest ... najgorszą jakiej można używać na Windows :E

niemniej jednak aplikacji takie jak YT na 360 spisują się nieźle, także bing daje radę, mam nadzieję, że da się użyć IE bez wychodzenia z gry.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Xfire na pc była podobna opcja. I chyba dalej jest, możesz odpalić przeglądarkę opartą na IE podczas grania w jakąkolwiek grę i nie stracić zbytnio na zasobach. Więc myślę, że dadzą radę odpalić tą przeglądarkę w guide, co byłoby świetnym wyjściem. Co prawda problem byłby w zwykłym poruszaniu się po niej, ale od czego jest:

Dołączona grafika

:D

Jeśli Ci pomogłem, daj punkt reputacji :) To nic nie kosztuje a ja będę zadowolony :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze szalu nie ma posiadam ten dash od poczatku wrzesnia zapisalem sie na beta testy i odziwo udalo sie ie dziala nawet przyzwoicie a ogolnie wygladem przypomina win8 dash

Edytowane przez gokuino
hubertt87.png
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić screeny tego systemu? I jak wygląda IE na nowym dashu :P

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za jakosc zdjecia nie moge znalesc aparata gdzies jeblem i nie wiem gdzie a zrec nie wola wiec nie wiem gdzie jest :E na youtubie mozna zobaczyc jak wyglada a tu zapodam screena z ie

 

http://desmond.image...jpg&res=landing

http://desmond.image...jpg&res=landing

http://desmond.image...jpg&res=landing

http://desmond.image...jpg&res=landing

Edytowane przez gokuino
hubertt87.png
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już czekam na tą aktualkę dasha, bo przeglądarka jaka by nie była zawsze będzie przydatna :P A na pewno lepsza od tej na konsoli PS3

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawia jest normalnie wykrywana przez konsolę pod USB, więc niepotrzebna jest ta wyświetlana. Myślę jednak, że w finalnej wersji się pojawi dla tych co nie mają klawiatury dla Xbox 360 osobno :P

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft to jacyś idioci:

 

Aktualizacja usługi

Witaj, UnwishingRex1!

 

Wkrótce zaktualizujemy usługę Xbox LIVE. Wprowadzimy kilka nowych funkcji, które ułatwią Ci wyszukiwanie interesujących Cię treści.

Lepsze wyszukiwanie – możliwe będzie wyszukiwanie treści według kategorii lub gatunku, a następnie przefiltrowanie wyników i podzielenie ich na kilka podkategorii.

Rekomendacje – dzięki rekomendacjom dotyczącym gier i filmów znajdziesz nowe, ciekawe treści, wybrane specjalnie dla Ciebie.

 

Wkrótce także:

 

Internet Explorer* – korzystaj z konsoli Xbox w nowy sposób i surfuj bezpiecznie po Internecie dzięki przeglądarce Internet Explorer.

Xbox SmartGlass** – steruj konsolą za pomocą nowej aplikacji Xbox SmartGlass. Po jej pobraniu Twój smartfon albo tablet będą Ci pomagać podczas gry – odkryjesz zupełnie nowe sposoby prowadzenia rozgrywki.

Już niedługo wszystkie te ulepszenia będą dostępne na Twojej konsoli.

 

Wysłali mi maila takiej treści no kur** zamiast udostępnić aktualizacje lub podać chociaż konkretną datę to oni piszą to co wszyscy wiedzą i jeszcze to "Wkrótce zaktualizujemy usługę" w tytule... ręce opadają

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy mają czas i ochotę chodzić po forach w poszukiwaniu nowości :E A to że powiadomili to moim zdaniem in plus, zawsze powinni powiadamiać przed tak ważnymi zmianami i tu dla nich plus. Minus oczywiście że nie podali daty premiery nowego dasza ale cóż daty premiery nie zna nikt bo pewnie jest w fazie "będzie kiedy ma być" :E

Jeśli Ci pomogłem, daj punkt reputacji :) To nic nie kosztuje a ja będę zadowolony :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie powiadamianie jest bez sensu, tylko 'podkręcają' mogli by równie dobrze napisać, że w niedalekiej przyszłości będą planować premiere nowego xboxa... po co oficjalna wiadomość bez konkretnej daty dla mnie bez sens

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.