Skocz do zawartości

• Reklama
  • Xbox Live

Witamy na forum XboxArcade!

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do serwisu i jego możliwości. Rejestracja na naszym forum pozwoli Ci na możliwość prowadzenia dyskusji, wymianie plików, wysyłania prywatnych wiadomości do naszych użytkowników i wiele więcej!

Close

Zmień widoczność %s Hello Guest

Zapraszamy wszystkich gości do rejestracji na forum XboxArcade.pl

Oferujemy dostęp do najlepszych poradników w sieci oraz ukrytych for, gdzie znajdziecie przydatne pliki, fachową pomoc związaną z konsolą, możliwość zdobywania achievementów, dostęp do shoutboxa, wzięcie udziału w super konkursach oraz wiele innych!

Nie zwlekaj i dołącz do Nas już dziś!

(Informacja widoczna tylko dla użytkowników niezarejestrowanych)

Rejestrując się w serwisie akceptujecie pliki coockies (ciasteczka), które będą zamieszczane na waszym urządzeniu.

Więcej o tych działaniach znajdziecie w Polityce Prywatności.

Informacja XboxArcade

Zdjęcie

Propozycje zmian

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

Gangst3r

Gangst3r

Naczelny Admin

• Administrator

• 4320 postów
  • Lubię grać w:Przygodowe
  • Xbox:v1.1
  • Dashboard:XBMC
  • Xbox 360:Slim
  • :Gangst3r PL
  • :Gangst3rPOL
  • :Gangst3r

Napisano 22 marzec 2011 - 08:32

Macie jakieś propozycje co do modyfikacji? Brakuje wam czegoś? Wszystko co związane z propozycjami zmian na forum składać w tym temacie!
  • 0

a_team

a_team

Legenda XboxArcade

• Moderator
  • 2051 postów
  • Lubię grać w:Gry Akcji
  • Dashboard:najnowszy
  • :ateamPL

Napisano 22 marzec 2011 - 15:21

Coś z autologowaniem mi nawala, chociaż siedzę na stałym IP.

Druga sprawa, to ciemno trochę, nie mówię, że skin jest zły, ale tak dużo szarości :lol:

Po trzecie, to pasowałoby zmienić te chmurki na coś fajniejszego po lewej stronie nazw tematów :P

No i coś z oznaczaniem tematów jako przeczytane mi szwankuje, bo klikając w to w danym w dziale dalej mi się świecą na biało te tematy, których nie odwiedziłem :E
- to jest zapisany kod w css nie- lub odwiedzania danego tematu. To tak jak po kliknięciu linka pokazuje się inny kolor ukazujący status, że był już używany.
  • 0

848843.png

Gangst3r

Gangst3r

Naczelny Admin

• Administrator

• 4320 postów

Napisano 22 marzec 2011 - 16:02

1. Prawdopodobnie wina usługodawcy, ale popatrze i zmienie nazwe coockies.
2. Pomyślę nad tym, ale sądzę, że troche rozjaśnić nie zaszkodzi.
3. To jest kwesta późniejszego rozwoju forum :E
4. Musze popatrzyć do plików stylu, ale nie obiecuję, że naprawię :P chociaż moim zdaniem wystarczy popatrzeć na ikonke tematu :P

Jeśli zauważyliście coś więcej to pisać! :lol:
  • 0

Gangst3r+PL.png

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.

a_team

a_team

Legenda XboxArcade

• Moderator
  • 2051 postów

Napisano 25 marzec 2011 - 15:53

Brak znaczników w dziale Gry --> Demo. Nie ma znaczników [DEMO], [ARCADE] itp :D
  • 0

848843.png

Gangst3r

Gangst3r

Naczelny Admin

• Administrator

• 4320 postów

Napisano 25 marzec 2011 - 16:48

Już poprawiłem :)
  • 0

Gangst3r+PL.png

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

a_team

a_team

Legenda XboxArcade

• Moderator
  • 2051 postów

Napisano 25 marzec 2011 - 18:37

Przydałoby się dać numeracje stron na dole, jest teraz tylko na górze :)
  • 0

848843.png

MCL

MCL

Boss Internetu

• Moderator

• 1540 postów
  • Lubię grać w:RPG
  • Xbox:v1.6
  • Dashboard:Najnowszy :E
  • :mclPL 92
  • Gadu-Gadu:3198348
  • AQQ:stan

Napisano 26 marzec 2011 - 14:00

1 i najwazniejsze: GDZIE JEST KURDEBELE PRZYCISK OD 'POSTY OD OSTATNIEJ WIZYTY' ?? :) :P :E :E Przez to że go nie ma nie chce mi się tu wchodzić, bo jak myślę że mam przewijać over9000 razy zeby dostac sie do działu który mnie interesuje to mnie krew zalewa. I pewnie nie tylko mnie :E
2. Limit postów. OG, 100 postów to za mało, bo co wchodzę na forum to mam: twoje konto przekroczyło dozwoloną liczbę neiprzeczytanych postów:100. Posty zostały oznaczone blablabla.

Bedzie, co do zmian :E
  • 0
Spoiler

a_team

a_team

Legenda XboxArcade

• Moderator
  • 2051 postów

Napisano 26 marzec 2011 - 14:02

To jest nad shoutem na dole :)

Mi dalej nie działa autologin :P

• 0

848843.png

Gangst3r

Gangst3r

Naczelny Admin

• Administrator

• 4320 postów

Napisano 26 marzec 2011 - 14:10

1 i najwazniejsze: GDZIE JEST KURDEBELE PRZYCISK OD 'POSTY OD OSTATNIEJ WIZYTY' ??

Jest pod forum na statystyką postaram się to przenieść w standardowe miejsce i jakoś wystylizować, żeby było widoczne :P

2. Limit postów. OG, 100 postów to za mało

Już to zmieniłem :ninja:
  • 0

Gangst3r+PL.png

Gangst3r

Gangst3r

Naczelny Admin

• Administrator

• 4320 postów

Napisano 26 marzec 2011 - 21:21

Przydałoby się dać numeracje stron na dole, jest teraz tylko na górze

Już zrobione :ninja: dodałem opcje Oznacz tematy jako przeczytane :P

Jak wam jeszcze czegoś brakuje lub coś chcielibyście zmienić to pisać :P

Support działa szybko :P
  • 0

Gangst3r+PL.png

SkuterPL

SkuterPL

Nowy

• Arcade User
  • 6 postów

Napisano 28 marzec 2011 - 18:21

Lepsza pozycji przyciskow:
- Oznacz forum jako przeczytane
- Zobacz posty nieprzeczytane

Fajnie maja to zrobione na stronie samsung-wave.pl (widac po zalogowaniu wlasciwy wyglad)
  • 0

Gangst3r

Gangst3r

Naczelny Admin

• Administrator

• 4320 postów

Napisano 29 marzec 2011 - 03:22

Pojawią się te opcje :P Dotychczas uaktualniłem ikony szpiega na nowsze ładniejsze :)
  • 0

Gangst3r+PL.png

Gangst3r

Gangst3r

Naczelny Admin

• Administrator

• 4320 postów

Napisano 29 marzec 2011 - 09:16

Lepsza pozycji przyciskow:
- Oznacz forum jako przeczytane
- Zobacz posty nieprzeczytane

Proszę bardzo chcieli Państwo to mają :P :) :P
  • 0

Gangst3r+PL.png

a_team

a_team

Legenda XboxArcade

• Moderator
  • 2051 postów

Napisano 29 marzec 2011 - 17:04

1.

W sklepie pasowałoby moim zdaniem zmienić nazwę koszt na cena, jakoś mi się lepiej kojarzy ;)

Posegregować według ceny, ale najpierw te rzeczy wirtualne odnośnie forum a później te nagrody rzeczowe, które można kupić :P (najpierw zniesienie ostrzeżeń, nicki itp a później długopisy, smycze, kubki itp.) :)

2.

Nie pasują mi poddziały w dziale XboxArcade Forum, ja bym to usunął i zrobił jeden a w nim tematy :) Chodzi mi konkretnie o Zasady na forum (no tutaj można zrobić odnośnik bezpośredni do regulaminu i nazwałbym to regulamin forum, dał na samą górę, a nie pod newsami), połączył dział dyskusje na temat forum i ogłoszenia, przecież to można tematy zrobić :)

Moim zdaniem cały dział XboxArcade Forum jest do przemodelowania, ja bym to zrobił tak:

............. (tutaj nazwa działu, który by zawierał newsy i twórczość użytkowników)
.............. (tutaj nazwa działu, ktory by zawierał dyskusje na temat forum, ogłoszenia)
Strefa V.I.P.

Myśle, że to jest optymalne rozwiązanie. Regulamin jest na pasku obok forum, grupy itp, więc nie wiem po co jeszcze specjalnie dział z tematem regulamin :)

Co do pozostałych działów, to mam jedno ale co do Xbox i X360. Panowie gdzie pisać o software ? Jednak jak ktoś przyjdzie, zapyta o Xbox'a 1 odnośnie dasha czy coś, to gdzie ma o tym napisać ? Przyzwyczaiłem się, że jednak jest podział na Software i Hardware a przy okazji każdy ma poddział Tutoriale, gdzie są one zamieszczone :)

3.

Nie widzę przycisku użytkownicy, czy jest gdzieś ? :)

4.

Czy te podobne tematy poniżej tematu, który przeglądamy jest potrzebny ? :P

Z moich narzekań, to chyba tyle :) Sorry, ale po paru forach wyniosłem przyzwyczajenia :P

Czekam na decyzję administratora ;)

• 0

848843.png

Gangst3r

Gangst3r

Naczelny Admin

• Administrator

• 4320 postów

Napisano 29 marzec 2011 - 22:24

1. Przetłumaczy się i będzie :P Co do segregacji to nie da się tak jak mówisz, albo Cena albo Nazwa, albo ID. Nie ustawie sobie najpierw przedmioty wirtualne wg ceny a potem gadżety. Albo wszystko albo wcale.
2. Twoja propozycja odpada. Nie che by to forum przypominało inne, a Twoja propozycja skupia się właśnie na takowym - bez nazw. Dział zasady nie tylko do regulaminu, będą tam zamieszczone również zasady korzystania ze sklepu, piwa oraz innych systemów działających na forum tak samo tyczy się to Shoutbox'a. Zamiast mieć jeden potężny regulamin, który i tak nikt nie czyta to można w jednym temacie w kilku zdaniach napisać to i owo i jest czytelniej i łatwiej znaleźć.
3. Jest tam gdzie jest opcja moderatorzy i nowe posty. Powodem tego było, ze forum się rozjeżdża na niższych rozdziałkach. Musze zaimplementować Menu wysuwane np. więcej i po jego kliknięciu wyświetlą się dodatkowe opcje.
4. Tak jest to potrzebne do indeksowania strony i ogólnego poprawienia SEO forum. Zanim zadasz kolejne pytania po co chmura tagów, itp zapoznaj się z tym tematem - SEO Poradnik Wstęp do pozycjonowania phpBB by przemo

Z moich narzekań, to chyba tyle Sorry, ale po paru forach wyniosłem przyzwyczajenia

Czas skończyć z przyzwyczajeniami, ponieważ XboxArcade nie będzie się kierowało podobieństwem w żadne inne forum.
  • 0

Gangst3r+PL.png

a_team

a_team

Legenda XboxArcade

• Moderator
  • 2051 postów

Napisano 29 marzec 2011 - 23:43

No dobra, to były moje uwagi, a Ty rób jak uważasz :P Z resztą wyraziłem swoją opinię, nie mówię, że każdemu to się ma podobać :P

P.S. Pasowałoby, żeby pokazywało od razu od kogo się dostało piwo za post :P Bo coś nie widać a jak klikam w szczegóły, to też nie chce pokazać :P

• 0

848843.png

Gangst3r

Gangst3r

Naczelny Admin

• Administrator

• 4320 postów

Napisano 29 marzec 2011 - 23:54

Wiem zauważyłem to i to nie jest wina moda tylko stylu :P Ten styl miał już wgranych kilka modów więc nie był czystym stylem. Coś było namieszane, ale potem poszukam rozwiązania :P
  • 0

Gangst3r+PL.png

a_team

a_team

Legenda XboxArcade

• Moderator
  • 2051 postów

Napisano 30 marzec 2011 - 18:14

Proponuję zmienić licznik ostrzeżeń, już od jakiegoś czasu o tym myślałem :P Najlepiej ustawić, że przy 5 ostrzeżeniach nie można pisać, przy 6 ban, albo 6 i 6 :P Raz z racji tego, że jak ma użytkownik dostać więcej ostrzeżeń, jak ma już 3 i nie może pisać ? A dwa, że jak dostanie 3, to dalej ma możliwość się poprawić, zdobyć punkty i pomału sobie niewlować ostrzeżenia za punkty w sklepie :P

Myślę, że ta propozycja jest dobra :P

• 0

848843.png

Gangst3r

Gangst3r

Naczelny Admin

• Administrator

• 4320 postów

Napisano 30 marzec 2011 - 18:28

Ustawi się tylko ten system ostrzeżeń w przemie jest pojebany. Ale będzie także możliwość odpracowania warna jak kogoś nie stać na wykupienie takiej opcji :P
  • 0

Gangst3r+PL.png

a_team

a_team

Legenda XboxArcade

• Moderator
  • 2051 postów

Napisano 30 marzec 2011 - 18:36

W panelu admina zmień tylko wartość z 3 na 5 albo 6 i tyle :P Więcej nie trzeba :P
  • 0

848843.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych