Skocz do zawartości

• Reklama
  • Xbox Live

Witamy na forum XboxArcade!

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do serwisu i jego możliwości. Rejestracja na naszym forum pozwoli Ci na możliwość prowadzenia dyskusji, wymianie plików, wysyłania prywatnych wiadomości do naszych użytkowników i wiele więcej!

Close

Zmień widoczność %s Hello Guest

Zapraszamy wszystkich gości do rejestracji na forum XboxArcade.pl

Oferujemy dostęp do najlepszych poradników w sieci oraz ukrytych for, gdzie znajdziecie przydatne pliki, fachową pomoc związaną z konsolą, możliwość zdobywania achievementów, dostęp do shoutboxa, wzięcie udziału w super konkursach oraz wiele innych!

Nie zwlekaj i dołącz do Nas już dziś!

(Informacja widoczna tylko dla użytkowników niezarejestrowanych)

Rejestrując się w serwisie akceptujecie pliki coockies (ciasteczka), które będą zamieszczane na waszym urządzeniu.

Więcej o tych działaniach znajdziecie w Polityce Prywatności.

Informacja XboxArcade

Zdjęcie
- - - - -

Zakup Xboxa one x

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

sandurski

sandurski

Nowy

• Arcade User
  • 11 postów

Napisano 08 maj 2019 - 17:30

Witam
Planuje zakup konsoli. Nigdy nie miałem konsoli i jestem trochę zielony. Proszę o jakiś poradnik lub coś takiego. Konta Xbox live ,gold , acces EA . Czy muszę mieć konto Microsoft itp. to wszystko trzeba mieć założone żeby zagrać grę pudełkowa lub cyfrowa. Poproszę o linki i pomoc.
Dzieki

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  • 0

a_team

a_team

Legenda XboxArcade

• Moderator
  • 2057 postów
  • Lubię grać w:Gry Akcji
  • Xbox:v1.1
  • Dashboard:XBMC
  • Xbox 360:Slim
  • Dashboard:najnowszy
  • :ateamPL

Napisano 08 maj 2019 - 18:43

Witam
Planuje zakup konsoli. Nigdy nie miałem konsoli i jestem trochę zielony. Proszę o jakiś poradnik lub coś takiego. Konta Xbox live ,gold , acces EA . Czy muszę mieć konto Microsoft itp. to wszystko trzeba mieć założone żeby zagrać grę pudełkowa lub cyfrowa. Poproszę o linki i pomoc.
Dzieki

Z tego co wiem, to musisz założyć jakiś profil poprzez mail, żeby grać, odbywa się to na konsoli. Wpisujesz maila, ustawiasz swój login i hasło na konsoli i to będzie profil, na którym będziesz grał i zdobywał osoągnięcia, przypisywał do niego gry cyfrowe itp.

Xbox Live Gold to jest opcja gry online, wykupujesz go na konsoli, albo np. zdrapki na Allegro.

EA Access to dodatkowe konto, opłacając je grasz w gry z EA.

Xbox Game Pass to usługa, dzięki której grasz w gry udostępnione przez Microsoft odpłatnie (aktualnie jest promocja 4 zł za 3 mc dostępu. Promocja chyba jest do 12 maja).

Xbox Game Pass Ultimate - ta usługa jest nowa i dopiero wchodzi, połączenie możliwości grania online z dostępem do gier czyli Xbox Live Gold + Xbox Game Pass.

Następnym razem napisz w odpowiednim dziale.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

848843.png

a_team

a_team

Legenda XboxArcade

• Moderator
  • 2057 postów

Napisano 08 maj 2019 - 20:44

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został przeniesiony z forum:
"XboxArcade ForumTwórczość użytkowników"
do:
"MicrosoftXbox OneDyskusja ogólna".

• 0

848843.png

Gangst3r

Gangst3r

Naczelny Admin

• Administrator

• 4321 postów
  • Lubię grać w:Przygodowe
  • :Gangst3r PL
  • :Gangst3rPOL
  • :Gangst3r

Napisano 08 maj 2019 - 22:32

Na stronie Microsoft lub bezpośrednio na konsoli tworzysz konto.

Możesz do konta dokupić nowe usługi najlepiej dodać konto PayPal do konsoli i wtedy można płacić za jednym kliknięciem.

Menu konsoli jest przejrzyste więc szybko i sprawnie znajdziesz to czego będziesz potrzebował :)

• 0

Gangst3r+PL.png

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.

sandurski

sandurski

Nowy

• Arcade User
  • 11 postów

Napisano 24 maj 2019 - 18:38

Teraz myślę czy kupować Xbox one x czy czekać na nową generację Xboxa. Czy będzie możliwe odpalenie takiej forzy horizon4 na nowym Xboxie w 4k i 60 FPS.
Pozdrawiam

• 0

a_team

a_team

Legenda XboxArcade

• Moderator
  • 2057 postów

Napisano 25 maj 2019 - 21:21

Mają być gry kompatybilne, więc sądzę, że tak. Z drugiej strony na Xbox One masz kompatybilność z X360. Nowa generacja może wyjść dopiero pod koniec przyszłego roku :) Pytanie czy warto tyle czekać, skoro czeka tyle tytułów do ogrania :P Zawsze możesz zakupić Xbox One S, który ogarnie wszystko i jest sporo tańszy, oczekując na nową generację :)

• 0

848843.png

Gangst3r

Gangst3r

Naczelny Admin

• Administrator

• 4321 postów
  • Lubię grać w:Przygodowe
  • :Gangst3r PL
  • :Gangst3rPOL
  • :Gangst3r

Napisano 26 maj 2019 - 22:22

Gry z poprzedniej generacji z pewnością będą wspierane, bo MS już raz spróbował olać wsteczną kompatybilność (a'la Xbox - Xbox 360) i odbiło im się to czkawką. Nie sądzę, że popełnia ten sam błąd ponownie.

Lecz jeśli mowa o czekaniu na nową generację, to moim zdaniem nie warto czekać, ponieważ obecnie konsole na rynku Second Hand są tanie, a wybór gier już pokaźny, dlatego zwracając uwagę na fakt, że zakupione gry cyfrowe uruchomisz na nowej generacji (potwierdza to zarówno Sony jak i Microsoft) to nic nie ryzykujesz. Co najwyżej sprzedasz aktualną i kupisz nową jak wyjdzie na rynek.

• 0

Gangst3r+PL.png

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.

sandurski

sandurski

Nowy

• Arcade User
  • 11 postów

Napisano 11 sierpień 2019 - 18:55

Witam. Dziękuję wszystkim o dobre rady. Xbox kupiony i jest świetnie. Mam pytanie odnośnie gier dodanych jako kody. Czy za każdym razem jak np. będę robić czyszczenie konsoli czy coś innego to za każdym razem będę musiał wpisać kod żeby pobrać te gry. Czy będą one na mnie czekać do pobrania. Przyznam się że gdzieś zapodzialem te kody.
Pozdrawiam

• 0

a_team

a_team

Legenda XboxArcade

• Moderator
  • 2057 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 00:28

Będą dopisane do Twojego konta i będziesz mógł je zawsze zainstalować :) Kod jest jednorazowy, po użyciu można go wyrzucić, bo drugi raz już się nie da :)

• 0

848843.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych