Skocz do zawartości

• Reklama
  • Xbox Live

Witamy na forum XboxArcade!

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do serwisu i jego możliwości. Rejestracja na naszym forum pozwoli Ci na możliwość prowadzenia dyskusji, wymianie plików, wysyłania prywatnych wiadomości do naszych użytkowników i wiele więcej!

Close

Zmień widoczność %s Hello Guest

Zapraszamy wszystkich gości do rejestracji na forum XboxArcade.pl

Oferujemy dostęp do najlepszych poradników w sieci oraz ukrytych for, gdzie znajdziecie przydatne pliki, fachową pomoc związaną z konsolą, możliwość zdobywania achievementów, dostęp do shoutboxa, wzięcie udziału w super konkursach oraz wiele innych!

Nie zwlekaj i dołącz do Nas już dziś!

(Informacja widoczna tylko dla użytkowników niezarejestrowanych)

Rejestrując się w serwisie akceptujecie pliki coockies (ciasteczka), które będą zamieszczane na waszym urządzeniu.

Więcej o tych działaniach znajdziecie w Polityce Prywatności.

Informacja XboxArcade

Zdjęcie

Kabel Component do pierwszego Xboxa

INNE KUPIĘ

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

MCL

MCL

Boss Internetu

• Moderator

• 1540 postów
  • Lubię grać w:RPG
  • Xbox:v1.6
  • Dashboard:XBMC
  • Xbox 360:Slim
  • Dashboard:Najnowszy :E
  • :mclPL 92
  • Gadu-Gadu:3198348
  • AQQ:stan

Napisano 28 kwiecień 2018 - 14:11

Siemanko moi drodzy. Kopę lat :E Kupiłem ostatnio kabel komponent made in china do pierwszego xboxa ale jego jakość nie dość że jest po prostu żenująco słaba, to na złośc mój tv nie chce wyświetlać niczego co tenże kabel produkuje. 

Więc tutaj pytanko - ma ktoś na zbyciu dobry kabel komponent? Nie ważne czy samoróbka czy nie, byleby nie produkował obrazu który wygląda jakbym łączył xboxa przez gniazdo RF do telewizora sprzed 20 lat :E 

I tutaj też druga oferta - jeśli ktoś ma chęci i czas, mógłbym zlecić zrobienie takiego kabla, tylko poproszę o jego wycenę :) 

• 0
Spoiler

Gangst3r

Gangst3r

Naczelny Admin

• Administrator

• 4247 postów
  • Lubię grać w:Przygodowe
  • Xbox:v1.1
  • :Gangst3r PL
  • :Gangst3rPOL
  • :Gangst3r

Napisano 29 kwiecień 2018 - 12:41

Jedyny godny uwagi po za kablem marki monster jest ten orgi od Microsoftu. Problem polega na tym, że jest on tylko dostępny w USA i na próżno możesz go szukać w Europie. Ja zamówiłem swoją sztukę za połowę tej ceny. Wysyłka trwała ok 2 tygodni, ale opłacało się, ponieważ dźwięk jak i jakość obrazu są na bardzo wysokim poziomie i pokazują co tak naprawę skrywał w sobie pierwszy Xbox.

Mój klocek ma zmodyfikowany procek posiadający 1.4Ghz oraz 128MB RAM, więc Full HD w XBMC to mam domyślnie ustawiony :)

Kabelek dostępny na ebay- https://www.ebay.com...Y4AAOSwmC5a2o1d

• 1

Gangst3r+PL.png

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.

MCL

MCL

Boss Internetu

• Moderator

• 1540 postów
  • Lubię grać w:RPG
  • Xbox:v1.6
  • Dashboard:Najnowszy :E
  • :mclPL 92
  • Gadu-Gadu:3198348
  • AQQ:stan

Napisano 30 kwiecień 2018 - 09:43

Ajj. 65$? No to nie wiedziałem w co się pakuje, sądziłem że max połowę tej kwoty za znośny kabelek. No ale za jakość się płaci. No nic będę ciułał hajs i szukał okazji :E 

• 0
Spoiler

luzik1980

luzik1980

Starszy gracz

• Arcade User
  • 185 postów

Napisano 12 maj 2018 - 21:54

Jeśli chcesz to mogę ci przerobić oryginalny kabel od MS na komponent

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: INNE, KUPIĘ

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2