Skocz do zawartości

• Reklama
  • Xbox Live

Witamy na forum XboxArcade!

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do serwisu i jego możliwości. Rejestracja na naszym forum pozwoli Ci na możliwość prowadzenia dyskusji, wymianie plików, wysyłania prywatnych wiadomości do naszych użytkowników i wiele więcej!

Close

Zmień widoczność %s Hello Guest

Zapraszamy wszystkich gości do rejestracji na forum XboxArcade.pl

Oferujemy dostęp do najlepszych poradników w sieci oraz ukrytych for, gdzie znajdziecie przydatne pliki, fachową pomoc związaną z konsolą, możliwość zdobywania achievementów, dostęp do shoutboxa, wzięcie udziału w super konkursach oraz wiele innych!

Nie zwlekaj i dołącz do Nas już dziś!

(Informacja widoczna tylko dla użytkowników niezarejestrowanych)

Rejestrując się w serwisie akceptujecie pliki coockies (ciasteczka), które będą zamieszczane na waszym urządzeniu.

Więcej o tych działaniach znajdziecie w Polityce Prywatności.

Informacja XboxArcade

Zdjęcie

Instrukcja serwisowa do napędu Thomson TGM600

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

luzik1980

luzik1980

Starszy gracz

• Arcade User
  • 185 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 19:26

W tym napędzie mam problem w zacinająca się tacką, wymieniłem pasek napędowy na ciaśniejszy lecz napęd dalej ma problemy z wysunięciem tacki , może macie jakaś instrukcje jak rozłożyć w nim cały mechanizm tacki ?

• 0

MrMajst3r

MrMajst3r

Majster

• Arcade User
  • 914 postów
  • Lubię grać w:Strzelaniny
  • Xbox:v1.1
  • Dashboard:XBMC4XBOX
  • Xbox 360:Slim
  • :MrMajst3r
  • :MrMajst3r
  • Gadu-Gadu:9268249

Napisano 12 marzec 2018 - 21:17

Odchylasz zaczepy na boki i wysuwasz tackę. Wyczyść mechanizm, sprawdź czy prowadnice nie są uszkodzone. 

2mdqo3r.png

• 0

SERWIS, PRZERÓBKI, CZĘŚCI XBOX 1 - INFO NA PW/GG

xbox 1: xtender; xir; usb; lg gdr8163b; component; 80mm fan; hdd&lan led; xbox 2: x3 ce; x3 control panel; 80mm fan; xbox 3 slim; component; usb; 80mm fan;
xbox 4: halo limited ed; duox2; dvd window; xbox 5 crystal, VGA, HDMI, 128MB RAM (prace trwają)

Atr3ju

Atr3ju

Nowy

• Arcade User
  • 17 postów
  • Lubię grać w:Platformówki
  • Xbox:v1.0
  • Xbox 360:Brak

Napisano 13 marzec 2018 - 23:59

U mnie ciaśniejsza gumka i podrapanie od środka kółka czarnego jakimś ostrym nożem czy śrubokrętem rozwiązało problem całkowicie. Można do tego nową gumkę potraktować mało ziarnistym papierem ściernym, efekt będzie jeszcze lepszy. Co do tacki, można ją wyciągnąć jakoś łatwo ale włożyć aby nic nie połamać to tragedia. Te blokady są tak nałożone jedna na drugą że trzeba jednocześnie chyba rozciągać obudowe z obydwóch stron, naprawde jedna z trudniejszych rzeczy.

2Acyj.jpg

2Acyk.jpg

Użytkownik Atr3ju edytował ten post 14 marzec 2018 - 00:02

• 0

2Avix.png

luzik1980

luzik1980

Starszy gracz

• Arcade User
  • 185 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 20:04

No niestety wyczyściłem ale niestety nie działa, dalej zacina, kupiłem już GDR 8163B i i zrobię mu flash, zresztą ten napęd był najgorszy nie czyta chociażby DVD+

• 0

iras

iras

Starszy gracz

• Arcade User
  • 178 postów
  • Xbox:v1.4
  • Xbox 360:Slim

Napisano 16 marzec 2018 - 18:42

Mi zawsze pomaga umycie pod ciepłą wodą gumy (paska) sprawdzone jw.

• 0

luzik1980

luzik1980

Starszy gracz

• Arcade User
  • 185 postów

Napisano 21 marzec 2018 - 19:58

No niestety , ale pasek był wymieniony i nie szło dalej, rozebrałem i poluzowałem śrubę na kole od paska ale nie dało to rezultatów, Ogólnie temat zakończony bo sprzedałem sprawny laser z napędu a reszta do kosza.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych