Skocz do zawartości

• Reklama
  • Xbox Live

Witamy na forum XboxArcade!

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do serwisu i jego możliwości. Rejestracja na naszym forum pozwoli Ci na możliwość prowadzenia dyskusji, wymianie plików, wysyłania prywatnych wiadomości do naszych użytkowników i wiele więcej!

Close

Zmień widoczność %s Hello Guest

Zapraszamy wszystkich gości do rejestracji na forum XboxArcade.pl

Oferujemy dostęp do najlepszych poradników w sieci oraz ukrytych for, gdzie znajdziecie przydatne pliki, fachową pomoc związaną z konsolą, możliwość zdobywania achievementów, dostęp do shoutboxa, wzięcie udziału w super konkursach oraz wiele innych!

Nie zwlekaj i dołącz do Nas już dziś!

(Informacja widoczna tylko dla użytkowników niezarejestrowanych)

Rejestrując się w serwisie akceptujecie pliki coockies (ciasteczka), które będą zamieszczane na waszym urządzeniu.

Więcej o tych działaniach znajdziecie w Polityce Prywatności.

Informacja XboxArcade

Zdjęcie

Dark Souls 3

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Gangst3r

Gangst3r

Naczelny Admin

• Administrator

• 4253 postów
  • Lubię grać w:Przygodowe
  • Xbox:v1.1
  • Dashboard:XBMC
  • Xbox 360:Slim
  • :Gangst3r PL
  • :Gangst3rPOL
  • :Gangst3r

Napisano 28 styczeń 2018 - 11:48

ec7b-c09c-44a7-943c-920156066c6e_large.j

Graczom cieniącym sobie dobre gry z Gatunku Action-RPG nie trzeba przedstawiać tej gry. No chyba, że pomimo, iż gry przygodowe kojarzą ci się bardzie z serią Tomb Raider, to zachęcam do zapoznania się z tym materiałem wideo.

PS: W sumie na trailerze gra zapowiadał się jeszcze lepiej :E

Przechodząc do sedna sprawy. Dark Souls 3 to trzecia odsłona (heh, trudno było to przewidzieć?? ..hmm) świetnej sagi toczącej się w czasach wielkich władców, bogów, smoków i... nieumarłych. Na tym ostatnim skupia się najbardziej, bo twoi przeciwnicy to z sedna - nieumarli. Nie mówimy tu o zombie czy wampirach, lecz poniekąd to to samo :P

W Dark Souls rozgrywka polega głównie na rozwoju umiejętności swojego bohatera, który przemierzając ogromny świat gry poprzez zabijanie swoich wrogów zdobywa główną walutę w grze - dusze. Dzięki nim może kupować nowe umiejętności, wyposażenie czy modyfikować broń. Scenariusz jest tak wciągający, że po niemal godzinie powinieneś być pochłonięty przez świat gry. Mowa tu tylko o części pierwszej i trzeciej. Drugą pomijamy za nieudany gameplay i wprowadzenie kilku zmian w tryb gry, który mocno się odbij czkawką twórcom.

Ogółem już trochę dodałem od siebie, ale będę was zanudzał i opisywał całego scenariusza gry, to zostawię jako smaczek wszystkim zainteresowanym. Youtube i Fextralife są do waszych usług.

UWAGA! Jeśli brakuje ci cierpliwości, determinacji oraz ducha walki albo po prostu wymagające gry szybko cię odpychają... to odradzam rozpoczynanie przygody z Dark Souls. Ponieważ mówiąc w skrócie - jest piekielnie trudna i wymaga od gracza nie raz sporego wysiłku, aby przejść dany etap i pójść o krok dalej.

Temat głównie zakładam po to, aby doczekać chwili, kiedy ktoś w czeluściach tego forum i rodzimego zakątka świata wkroczył w progi serii Dark Souls to chciałbym, aby nie tylko wymienił się swoimi spostrzeżeniami, ale również mógł dołączyć do wspólnej zabawy. Dark Souls 3 oferuje nie tylko sztampową możliwość grania online, bo idzie krok do przodu i pomaga innym graczom w walkach z wielkim potworami, bossami, smokami oraz całą resztą obsady znajdującą się w zapisanych sektorach danych gry.

Głównie zależy mi na dotarciu do osób, które nie tylko potrzebują pomocy czy skorzystania z funkcji CO-OP, lecz takich którym zależałoby na pełnym ukończeniu gry - tak jak mnie. Jedyna gra, która kusi by ją ukończyć na 100%. Wymagane do tego jest ukończenie minimum 3-krotnie całej historii. Chociaż i to może okazać się za mało...

Jak ktoś potrzebuje wskazówek, informacji lub poprostu chce wspólnie "pofarmić" jakieś przedmioty to zapraszam do kontaktu na Xbox Live. Mój GT - Gangst3r PL (widoczny także w podpisie).

Pozdrawiam i niech moc płomienia będzie z wami!

• 0

Gangst3r+PL.png

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych