Skocz do zawartości

• Reklama
  • Xbox Live

Witamy na forum XboxArcade!

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do serwisu i jego możliwości. Rejestracja na naszym forum pozwoli Ci na możliwość prowadzenia dyskusji, wymianie plików, wysyłania prywatnych wiadomości do naszych użytkowników i wiele więcej!

Close

Zmień widoczność %s Hello Guest

Zapraszamy wszystkich gości do rejestracji na forum XboxArcade.pl

Oferujemy dostęp do najlepszych poradników w sieci oraz ukrytych for, gdzie znajdziecie przydatne pliki, fachową pomoc związaną z konsolą, możliwość zdobywania achievementów, dostęp do shoutboxa, wzięcie udziału w super konkursach oraz wiele innych!

Nie zwlekaj i dołącz do Nas już dziś!

(Informacja widoczna tylko dla użytkowników niezarejestrowanych)

Rejestrując się w serwisie akceptujecie pliki coockies (ciasteczka), które będą zamieszczane na waszym urządzeniu.

Więcej o tych działaniach znajdziecie w Polityce Prywatności.

Informacja XboxArcade

Zdjęcie

PS Vita 3.50 nowy firmware dodaje opcje ułatwień dostępu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Gangst3r

Gangst3r

Naczelny Admin

• Administrator

• 4213 postów
  • Lubię grać w:Przygodowe
  • Xbox:v1.1
  • Dashboard:UnleashX
  • Xbox 360:Slim
  • :Gangst3r PL
  • :Gangst3rPOL
  • :Gangst3r

Napisano 26 marzec 2015 - 08:00

Sony najwyraźniej rozpoczyna falę aktualizacji oprogramowania na swoich urządzeniach. Oprócz aktualizacji firmware do wersji 2.50 na PlayStation 4, który ma się ukazać już dziś, Sony poinformowało również, że PlayStation Vita, także otrzyma nowe oprogramowanie tym razem w wersji v3.50. Ten update ma przynieść różne ulepszenia w nowej przenośnej konsolce m.in. dając pełną obsługę 60 klatek w Remote Play, ale również kilka nowych opcji.

Najważniejszą z nich będzie nowa opcja dostępności, która pozwala na zmianę rozmiaru tekstu, kontrast oraz wiele innych.

Dla niektórych ta aktualizacja może nie być zachwycająca, ponieważ Sony zgodnie z wcześniejszymi zamierzeniami usuwa z tej wersji aplikacje Youtube i Mapy, które mają działać do 20 kwietnia.

Czy są jakieś funkcje w tym oprogramowaniu, dla których byłbyś, aż tak zdesperowany, żeby jednak zaktualizować swoją Vitę? Napisz co o tym sądzisz.
  • 1

Gangst3r+PL.png

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.

_DjKoxs_

_DjKoxs_

Początkujący

• Arcade User
  • 42 postów
  • Lubię grać w:Gry Akcji
  • Xbox:v1.4
  • Xbox 360:Brak

Napisano 26 marzec 2015 - 21:13

60 klatek dobra rzecz przyda się w PSTV (VitaTV) , tylko lipa ze Sony usuwa YT :/ 

• 0

Gangst3r

Gangst3r

Naczelny Admin

• Administrator

• 4213 postów
  • Lubię grać w:Przygodowe
  • Xbox:v1.1
  • Dashboard:UnleashX
  • :Gangst3r PL
  • :Gangst3rPOL
  • :Gangst3r

Napisano 06 kwiecień 2015 - 22:46

Pozostaje przeglądarka :P Po za tym według mnie te apki i tak kulały od czasów PSP :D

• 0

Gangst3r+PL.png

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.

_DjKoxs_

_DjKoxs_

Początkujący

• Arcade User
  • 42 postów
  • Lubię grać w:Gry Akcji
  • Xbox 360:Brak

Napisano 07 kwiecień 2015 - 20:24

A no racja racja :D
  • 0

iras

iras

Starszy gracz

• Arcade User
  • 138 postów

Napisano 13 luty 2017 - 20:20

Kupiłem nie tak dawno PS VITA i od razu PS TV.

PS VITA miała już zaktualizowany soft do 3.61, nie czekając zostawiłem tylko 8 gb kartę a konsolę z ładowarką odsprzedałem koledze, cena 250 zł wersja ps vity bez 3 g ale stan igła.

PS TV miała 3.5x a więc podbiłem do 3.60 karta w slot i zmodowałem henkaku, kilka gier przetestowałem.

Bebeszki te same co vita tyle co brak ekranu no i dotyku rzecz jasna.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych