Skocz do zawartości

• Reklama
  • Xbox Live

Witamy na forum XboxArcade!

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do serwisu i jego możliwości. Rejestracja na naszym forum pozwoli Ci na możliwość prowadzenia dyskusji, wymianie plików, wysyłania prywatnych wiadomości do naszych użytkowników i wiele więcej!

Close

Zmień widoczność %s Hello Guest

Zapraszamy wszystkich gości do rejestracji na forum XboxArcade.pl

Oferujemy dostęp do najlepszych poradników w sieci oraz ukrytych for, gdzie znajdziecie przydatne pliki, fachową pomoc związaną z konsolą, możliwość zdobywania achievementów, dostęp do shoutboxa, wzięcie udziału w super konkursach oraz wiele innych!

Nie zwlekaj i dołącz do Nas już dziś!

(Informacja widoczna tylko dla użytkowników niezarejestrowanych)

Rejestrując się w serwisie akceptujecie pliki coockies (ciasteczka), które będą zamieszczane na waszym urządzeniu.

Więcej o tych działaniach znajdziecie w Polityce Prywatności.

Informacja XboxArcade

Zdjęcie

PS2 z Allegro do 100 zł warto ?

PS2 Allegro Uszkodzony laser Warto

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

DjKoxs

DjKoxs

Początkujący

• Facebook
  • 52 postów
  • Lubię grać w:Gry Akcji
  • Xbox:v1.4
  • Xbox 360:Brak

Napisano 25 styczeń 2015 - 21:03

Witam wszystkich bardzo serdecznie w roku 2015 i teraz pytanko :D

Przeglądając Allegro znalazłem dużo ogłoszeń z ps2 z uszkodzonym laserem i nwm czy warto ryzykować ? 

Lasery kosztują około 100 zł ... ale można grać jeszcze z Pendrive lub z HDD

Warto ryzykować ?? 

• 0

smoooker

smoooker

Nowy

• Arcade User
  • 10 postów
  • Lubię grać w:Bijatyki
  • Dashboard:XBMC
  • Xbox 360:Slim

Napisano 27 styczeń 2015 - 01:07

A jaki model dokladnie znalazles? podaj link do aukcji. Z tego co sie orientuje lasery do grubych ps2 fat sa duzo drozsze i ciezko dostepne natomiast slim duzo latwiejsze w montazu i o polowe tansze. Z HDD mozesz grac przy uzyciu Network Adaptera pasujacy do modeli FAT lub jezeli znajdziesz model slim scph 70004 mozesz pobawic sie w przylutowanie tasmy IDE do płyty glownej wtedy rowniez uzyskasz dostep do HDD . Grac z USB nie polecam ze wzgledu na niska kompatybilnosc gier i strasznie wolny transfer. Pełna liste dzialajacych gier z usb masz tutaj http://list.sksapps.com/

• 0

marek7_ak

marek7_ak

BOSS

• Moderator

• 891 postów
  • Lubię grać w:Gry Akcji
  • Xbox:v1.0
  • Dashboard:UnleashX
  • :marek7_ak
  • Gadu-Gadu:28109436

Napisano 27 styczeń 2015 - 10:10

Ja nie polecam kupowania konsol "nie wiem czy działa ale pewnie tak" ponieważ na 99,9% nie działają. Lasery do PS2 Slim drogie nie są ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia, za to do Fat'a kosztują więcej niż konsola i też nie wiesz na co trafisz. Co do grania z pendrive to powiem Ci że przez jeden rok miałem konsolę z zepsutym laserem i grałem właśnie w ten sposób, są gry całkowicie grywalne jak np RE4 czy Tekken Tag Tournament ale też jest dużo tytułów których nie odpalisz czy nie ukończysz tak jak Onimusha 3 Demon Siege czy Need for Speed Undercover na którym mapa nie nadąża się ładować co skutkuje niewidzialnymi ścianami. Dodam jeszcze że Slim ma wbudowany Network Adapter dzięki czemu można grać w gry prosto z dysk twardego komputera podłączonego kablem sieciowym z PS2. Co do ceny to ja swoje PS2 Fat praktycznie nówkę w pudełku kupiłem za 60zł a slimy używane po 20-30 godzin czyli też całkowicie jak nowe brałem jeszcze taniej. Jeżeli chcesz to dam Ci PS2 Fat z zepsutym laserem, kupisz sobie kabel za 5zł na allegro i jakiegoś pada i już możesz grać. Jeżeli chcesz to pisz na PW.

• 1

1537478_url.jpeg

Magazynier

Magazynier

• Arcade User
  • 361 postów
  • Lubię grać w:Wyścigi
  • Xbox:v1.1
  • AQQ:stan

Napisano 28 styczeń 2015 - 22:59

Opłaca się jak najbardziej, ale wersję slim z przeróbką FMCB + przynajmniej jeden oryginalny pad. Polecam właśnie podłączenie konsoli do kompa kablem rj45 i granie w gry trzymane na hdd w pc. 

• 0

-- Xbox 1 w obudowie Xboxa 360 --

...kiedyś żonglowałem w pegazusie katridżami
....teraz robię to w xboxie twardymi dyskami

xzer0

xzer0

Nowy

• Arcade User
  • 15 postów

Napisano 29 styczeń 2015 - 14:11

Zdarzało mi się kupować kiedyś te ps-dwójki. W sumie z 8 konsol miałem. Obecne 2 faty które posiadam kosztowały po 20zł. Jedna wersja USA po wymianie zasilacza śmiga, druga to PAL z rozregulowaną stacją dvd (nie laserem). Również śmiga. Grałem na tych konsolach dopóki dysk twardy ATA nie padł (mam NA). Płyt nie chce mi się nagrywać, ale kiedyś grałem na DVD i przy dobrym traktowaniu to lasery długo pochodzą. Muszę się za dyskiem twardym rozejrzeć, może jakaś przejściówka SATA + dysk 2.5? Zobaczę jeszcze. Ogólnie to polecam konsolę, szczególnie w wariancie z HDD.

• 0

Xbox? Pffff Dreamcast to jest konsola. 

MCL

MCL

Boss Internetu

• Moderator

• 1538 postów
  • Lubię grać w:RPG
  • Xbox:v1.6
  • Dashboard:Najnowszy :E
  • :mclPL 92
  • Gadu-Gadu:3198348

Napisano 29 styczeń 2015 - 22:47

Chinole mają względnie tanio przejściówki NA na sata (a raczej miały jak sprawdzałem ponad rok temu), tylko czort wie, ile to rzeczywiście jest warte. I jak z transferem, czy w ogóle da się grać.
  • 0
Spoiler

Magazynier

Magazynier

• Arcade User
  • 361 postów

Napisano 30 styczeń 2015 - 00:05

Myślę, że pewniejszą opcją będzie inwestycja w ps2 slim i hdd mod, nawet jeśli kupi się dedykowany kit do montażu, to wyjdzie odrobinę taniej, niż NA i nie będzie trzeba martwić się o transfery.

• 0

xzer0

xzer0

Nowy

• Arcade User
  • 15 postów

Napisano 30 styczeń 2015 - 22:55

Mam model 70004. Leży na szafie rozłożony. Właśnie po hdd modzie. Chciałem mu zapodać przejściówkę sata i kupić konkretny dysk. Niestety coś poszło nie tak. Browser się załącza raz na jakiś czas, gry się uruchamiają z DVD normalnie za każdym razem, raz udało mi się uruchomić HD Loader i gdy zaczął szukać dysku konsola się zresetowała. Na bank musi być zwarcie. Używałem fluxa który przewodzi gdy się go nie zmyje. Płytę czyściłem wiele razy. Muszę to ustrojstwo zdemontować, wyczyścić płytę spirytem, kupić porządnego fluxa i od nowa przylutować. Punkty są cholernie małe, ale przy wprawie nie stanowią problemu. Radzę używać porządnej chemii, bo może się odbić jak u mnie. Daję fotki z moim patentem:

http://imgur.com/3VTaO24

http://imgur.com/W4YZLdY

http://imgur.com/iOgMlKM 

Poza tym zrobiłem coś podobnego w Dreamcaście i działa. Leciwa konsolka, ale daje radę i kompatybilność całkiem całkiem. Zamiast do płyty głównej przylutowałem to do płytki napędu. Dla zainteresowanych fotki.

http://i.imgur.com/AlrLqyO.jpg

http://i.imgur.com/AbY2JyZ.jpg
http://i.imgur.com/jdDzUde.jpg
http://i.imgur.com/5Cx4Vpa.jpg

• 0

Magazynier

Magazynier

• Arcade User
  • 361 postów

Napisano 30 styczeń 2015 - 23:36

Skąd wziąłeś taką płytkę z gniazdem IDE? 
Ja lutowałem z pomocą RMA-233(raczej podróka) i nie było żadnych zwarć, flux zdawał egzamin.

• 0

xzer0

xzer0

Nowy

• Arcade User
  • 15 postów

Napisano 31 styczeń 2015 - 16:32

Ta płytka to jest przejściówka z dysku ATA 2.5 do ATA 3.5. Wylutowałem gniazdo 2.5 i przylutowałem to miedzianym drutem do płyty. Kupiłem to na alle za ok 20zł z przesyłką. Dzięki za rekomendację fluxa.

Użytkownik xzer0 edytował ten post 31 styczeń 2015 - 16:33

• 0

iras

iras

Starszy gracz

• Arcade User
  • 128 postów

Napisano 13 luty 2017 - 20:39

Zakupiłem ps2 slim 77004 z zasilaczem i kartą pamięci 8 mb oryg. za 25 zł. Jedyny mankament laser już się kończy. Pada miałem więc trzeba będzie się pobawić.

ps. nie powiem żebym nie miał ps2, miałem ich kilkadziesiąt :)

• 0

Angrama

Angrama

Nowy

• Arcade User
  • 3 postów
  • Lubię grać w:Platformówki
  • Xbox:Brak

Napisano 25 czerwiec 2017 - 12:38

Łee? 25zł to superdeal. PS2 zadbana i z padami jest warta stówki. Na allegro szukałbym w ostatniej kolejności, bo tam po prostu nie ma dobrych ofert.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PS2, Allegro, Uszkodzony laser, Warto

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych