Skocz do zawartości

• Reklama
  • Xbox Live

Witamy na forum XboxArcade!

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do serwisu i jego możliwości. Rejestracja na naszym forum pozwoli Ci na możliwość prowadzenia dyskusji, wymianie plików, wysyłania prywatnych wiadomości do naszych użytkowników i wiele więcej!

Close

Zmień widoczność %s Hello Guest

Zapraszamy wszystkich gości do rejestracji na forum XboxArcade.pl

Oferujemy dostęp do najlepszych poradników w sieci oraz ukrytych for, gdzie znajdziecie przydatne pliki, fachową pomoc związaną z konsolą, możliwość zdobywania achievementów, dostęp do shoutboxa, wzięcie udziału w super konkursach oraz wiele innych!

Nie zwlekaj i dołącz do Nas już dziś!

(Informacja widoczna tylko dla użytkowników niezarejestrowanych)

Rejestrując się w serwisie akceptujecie pliki coockies (ciasteczka), które będą zamieszczane na waszym urządzeniu.

Więcej o tych działaniach znajdziecie w Polityce Prywatności.

Informacja XboxArcade

Zdjęcie

Gry do Gameboy Advance SP

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

a_team

a_team

Legenda XboxArcade

• Moderator
  • 2065 postów
  • Lubię grać w:Gry Akcji
  • Xbox:v1.1
  • Dashboard:XBMC
  • Xbox 360:Slim
  • Dashboard:najnowszy
  • :ateamPL

Napisano 20 maj 2014 - 12:58

Witam. Wczoraj uruchomiłem znowu moją magiczną kartę do GBA SP i tak sobie myślałem, że może by sobie czasem coś ciupnąć jak będę poza domem (niestety nie ogarnąłem tematu przed urlopem :( ). Macie jakieś propozycję w jakie gierki można byłoby ciupnąć, które są fajne i warte uwagi ? Nie potrzebuje listy miliona gier, które trzeba zobaczyć, wystarczy mi kilka gier, w które można popykać niezaobowiązująco (czyt. bz save'owania) jak Tetris i takie, gdzie trzeba posiedzieć, ale można save'ować jak Pokemon :) Może coś fajnego podacie do sprawdzenia ;)

• 0

848843.png

Martinex

Martinex

Retro gamer

• Arcade User
  • 657 postów
  • Lubię grać w:Bijatyki
  • Xbox:v1.6
  • :dreamercaster
  • :Martinex2017
  • Gadu-Gadu:7078626

Napisano 21 maj 2014 - 08:17

warioware, pokemon FireRed, seria Super Mario Advance (zwłaszcza Yoshi's Island).

• 0

a_team

a_team

Legenda XboxArcade

• Moderator
  • 2065 postów

Napisano 21 maj 2014 - 18:35

A małe wyjaśneinie dlaczeo akurat ta wersja Pokemona ? :)

• 0

848843.png

Martinex

Martinex

Retro gamer

• Arcade User
  • 657 postów
  • Lubię grać w:Bijatyki
  • :dreamercaster
  • :Martinex2017
  • Gadu-Gadu:7078626

Napisano 23 maj 2014 - 07:44

Bo mam sentyment do Red z GB, a i remake bardziej mi podchodzi niż Ruby:). Ruby w sumie też możesz zaliczyć:).

• 0

a_team

a_team

Legenda XboxArcade

• Moderator
  • 2065 postów

Napisano 23 maj 2014 - 19:36

No akurat ja zaliczyłem Blue, ale Sapphire, to chyba też taki remake ? W sumie, to dalej nie wiem czym one się róźnią, chyba tylko, że jakieś inne pokemony są, a historia chyba taka sama ? :)

• 0

848843.png

a_team

a_team

Legenda XboxArcade

• Moderator
  • 2065 postów

Napisano 25 maj 2014 - 13:18

Dzisaj odpaliłem Star Wars Trilogy na GBA i nawet przyjemnie się gra. Może szału nie ma, ale lubię Star Wars i parę godzin pewnie poświęce :) Brakuje mi grafiki rodem z PSP i chyba zaczne dzisiaj coś oglądać na allegro :)

• 0

848843.png

MCL

MCL

Boss Internetu

• Moderator

• 1540 postów
  • Lubię grać w:RPG
  • Dashboard:Najnowszy :E
  • :mclPL 92
  • Gadu-Gadu:3198348
  • AQQ:stan

Napisano 26 maj 2014 - 08:38

Poke Saphire i Ruby to trzecia generacja, tak jak red i blue (green i yellow w japonii również) to pierwsza, Gold i Silver druga. Remake zaczęły się od FireRed i LeafGreen (remake pierwszej generacji), ale w rzeczywistości to była również trzecia generacja, bo została wzbogacona o nowe pokemony z generacji trzeciej. Czwarta generacja już zaczyna się na DS'ie, wraz z Diamond/Pearl/Platinum oraz remakiem drugiej generacji, czyli HeartGold i SoulSilver (tak samo, miejsca z drugiej generacji, czyli gold i silver, wzbogacone o nowe Poki). Piąta generacja to Black/White i Black2/White2. Szósta to X/Y, już na 3DS, i remake trzeciej już generacji, który wyjdzie na jesień, czyli Omega Ruby i Alpha Saphire.

Chce tylko zauważyć, że wraz z każdą nową generacją, można złapać coraz to więcej pokemonów, także taki remake HeartGold i SoulSilver ma w pokedexie wszystkie pokemony czwartej generacji, ale naturalnie, by złapać je wszystkie, trzeba przenosić swoje poki między grami :) Aż się boję co będzie w Omega Ruby/Alpha Saphire :E
  • 0
Spoiler

a_team

a_team

Legenda XboxArcade

• Moderator
  • 2065 postów

Napisano 26 maj 2014 - 09:19

To na GBA SP najlepiej odpalić sobie Sapphire i Ruby ? :) A jakieś inne gierki jeszcze polecicie ? :)

• 0

848843.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych