Skocz do zawartości
Przez Gangst3r

Microsoft otworzył wirtualne konsolowe muzeum Xbox z okazji 20. rocznicy marki

W tym roku wypadła 20. rocznica marki Xbox. Microsoft przygotował z tej okazji masę ciekawych gadżetów, promocji w sklepie Xbox oraz wypuścił nowe akcesoria w limitowanej wersji (zestawy słuchawkowe, kontrolery do konsoli Xbox Series X | S).
 
Jeśli myślicie, że na kilku nowinkach takich jak FanFest (ekskluzywne wydarzenia i promocje), możliwości pobrania kilku tapet i otrzymania dodatkowych gier z poprzedniej generacji w ramach wstecznej kompatybilności to mamy dla was jeszcze jedną nowinkę. Być może nie każdy zaczynał przygodę z marką Xbox od pierwszej konsoli, której premiera odbyła się dokładnie 15 listopada (w Stanach Zjednoczonych), to Microsoft przygotował coś specjalnie dla wszystkich fanów marki - Muzeum Xbox.
 
Można tam wejść bezpośrednio w cyfrowy świat historii marki i zobaczyć jak powstawała nie tylko pierwsza, ale każda kolejna konsola Xbox. Oprócz materiałów wideo z informacjami na temat powstawania pierwszej konsoli Xbox znajdziemy również takie ciekawostki jak pierwsze szkice i projekty sprzętu.
 
Po zalogowaniu możemy uzyskać informacje na temat naszego konta i przeglądnąć całą naszą historię pobytu z marką.
 
 
Czy już odwiedziłeś Muzeum Xbox? Jakie podobała ci się wędrówka po wirtualnym muzeum? Jak zwykle czekamy na Twoją wypowiedź w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Wersje dla nowej generacji gier Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 zostały opóźnione do 2022 roku

Mamy złe wieści, ponieważ CD Projekt Red potwierdził dzisiaj, że wersje ich gier przygotowane specjalnie dla nowej generacji Xbox Series X | S i PS5 zarówno Cyberpunk 2077, jak i Wiedźmin 3 będą dostępne dopiero w 2022 roku, a nie jak wcześniej zapowiadano w 2021 roku.
 
W opublikowanym dziś raporcie wyjaśniono, że "na podstawie zaleceń dostarczonych przez osoby nadzorujące rozwój, zdecydowano się przeznaczyć dodatkowy czas na oba projekty". Nowej generacji wersja Cyberpunk 2077 pojawi się w pierwszym kwartale 2022 roku, a Wiedźmin 3 w drugim kwartale 2022 roku.
 
Nikt z nas nie jest prawdopodobnie zbyt zaskoczony opóźnieniem Cyberpunk 2077, ale Wiedźmin 3 wydaje się trochę mniej nieoczekiwanym projektem na tej liście, biorąc pod uwagę, że gra ma już przeszło 6 lat, a za sobą sporo modyfikacji usprawniających jej mechanikę oraz animacje graficzne.
 
Ostatecznie wszyscy będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby uzyskać praktyczne informacje o tych bezpłatnych aktualizacjach dla nowej generacji.
 
Co sądzisz o opóźnieniu przejścia na Cyberpunk 2077 i Wiedźmina 3 na Xbox Series X|S oraz PS5? Powiedz nam poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Ubisoft podobno pracuje nad nową główną serią gry Splinter Cell

Mamy dziś więcej ekscytujących wiadomości do przekazania, ponieważ według nowego raportu, Ubisoft w końcu pracuje nad zupełnie nową grą Splinter Cell! Ten raport pochodzi od doświadczonego w branży gier Toma Hendersona i ludzi z Video Games Chronicle - warto śledzić ten serwis ponieważ dużo znajdujących się tam informacji często się potwierdza.
 
Według ich "źródła" publikacji, nadchodzący tytuł zmierza do "odzyskania sfrustrowanych fanów, rozgoryczonych ostatnimi wysiłkami w sprawie ożywienia serii w przestrzeni mobilnej i VR". Jak twierdzą, gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji, prowadzonej przez studio spoza tradycyjnej bazy Ubisoftu w Montrealu, a całość może zostać ogłoszona dopiero w przyszłym roku.
 
Ubisoft został podobno poproszony przez VGC o komentarz w tej sprawie, ale firma odmówiła udzielenia odpowiedzi.
 
Jak zapewne wiecie, od 2013 roku nie pojawiła się żadna gra głównego nurtu trylogii Splinter Cell, więc czekaliśmy prawie dekadę na tę pozorną kontynuację. Po prostu trzymamy kciuki i palce u nóg, że ta informacja się niebawem potwierdzi.
 
Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Nowa aktualizacja oprogramowania układowego PS5 jest już dostępna do pobrania

Sony właśnie wydało kolejną aktualizację oprogramowania systemowego PlayStation 5. Kilka tygodni po pojawieniu się największej jak dotąd aktualizacji oprogramowania układowego PS5, które wprowadza między innymi obsługę dysków SSD na szynie PCI 4.0 M.2 NVME dostępna jest nowa łatka, gotowa do pobrania i zainstalowania już teraz.
 
Najnowsza wersja aktualizacji oprogramowania układowego PS5 to 21.02-04.02.00 i ma 913,7 MB. Nie oczekujcie jednak, że ta aktualizacja wprowadzi duże, zauważalne zmiany - ulubiona notatka wszystkich powraca.
 
"Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu."
Zamknij oczy. Niech słowa rozbrzmiewają echem w twoim umyśle. To stwierdzenie oznacza naszą przeszłość i przyjdzie do nas ponownie w przyszłości. To relaksujące, prawda? Eh... może na tym zakończmy tą ironię.
 
Po powrocie do pokoju pobierz aktualizację oprogramowania układowego PS5, aby utrzymać konsolę w jak najlepszej formie. Następnym razem postaramy się skupić na większych wydaniach aktualizacji, które wprowadzają coś więcej, niż.... poprawioną wydajność systemu (do czego już zdążyłem przywyknąć na moim Realme 7 Pro w oczekiwaniu na Androida 12).
 
A wy już pobraliście swoje aktualizacje na PS5? Dajcie znać w komentarzach poniżej.
Czytaj więcej..

Jakiej sieci komórkowej używasz?


Rekomendowane odpowiedzi

Mamy kilku operatorów: Orange, T-Mobile, Play oraz Plus. Z kogo oferty korzystacie i dlaczego?

 

gonna to be first.

 

Kiedyś używałem sieci Orange, ale wkurwiało mnie że muszę ładować konto co miesiąc, nawet jeśli miałem jeszcze dość sporą kasę na koncie. Olałem Orange i przeszedłem do sieci Play. Tutaj mam konto ważne rok od doładowania, 29 gr za minutę połączenia, 9grosza za sms, dostęp do nadajników Playa, Plusa oraz Orange (mało prawdopodobne bym nie miał zasięgu). Nieograniczone ilościowo smsy i rozmowy w sieci przez miesiąc od doładowania czy pakiet 600 sms.

 

Z minusów:

pakiet 600 sms jest ważny miesiąc, skończenie się smsów niedeaktywuje pakietu, nie można wykupić następnego, pojebane rozwiązanie.

Niestabilność połączenia na nadajnikach play.

 

Idąc dalej tym tropem: używałem też Internetu mobilnego w BlueConnect, następnie w Play, ostatecznie pozostałem przy Orange, a wczoraj kupiłem dodatkowo znowu Play. Jednak Orange się najbardziej mi opłaca. Za 6GB płacę w Orange mniej niż w Play za 2GB (poniżej 30 pln, oferta na kartę ofz). Play kupiłem dla nielimitowanego neta w godzinach 0:00-9:00 w ramach testu (do ściągania :)).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play... fajna sieć, połowa moich znajomych tam przeszła, wszyscy mieszkają w MIEŚCIE lub na jego obrzeżach (osiedla) i w domach nie mają zasięgu, smsy docierają czasem z 20min opóźnieniem.

 

Związali się umową z operatorem, teraz niech się męczą. Gdyby nie te problemy, na które sami narzekają - i ja też, to również się nie mogę dodzwonić, to dawno bym się przesiadł na Play, póki się to nie poprawi to zostaję w Orange, które plusuje mi różnymi promocjami.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet na wsi miałem zasięg (teraz bo kiedyś to z komórkami tam była kiepa, złapanie zasięgu na jakiejkolwiek sieci był sporym problemem) czy nawet w podziemnym parkingu. Acz w tym drugim tylko Plus łapał, inne sieci niewidoczne :). W Playu jednak masz do dyspozycji 3 nadajniki. Może niech się łączą na sztywno przez inny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play... fajna sieć, połowa moich znajomych tam przeszła, wszyscy mieszkają w MIEŚCIE lub na jego obrzeżach (osiedla) i w domach nie mają zasięgu, smsy docierają czasem z 20min opóźnieniem.

 

Związali się umową z operatorem, teraz niech się męczą. Gdyby nie te problemy, na które sami narzekają - i ja też, to również się nie mogę dodzwonić, to dawno bym się przesiadł na Play, póki się to nie poprawi to zostaję w Orange, które plusuje mi różnymi promocjami.

 

 

a czy play przypadkiem nie korzysta z zasiegu wszystkich innych sieci? :]

 

ja mam orange bo... kiedys oplacalo sie najbardziej wziac abo na iphone 3gs na prermiere w pl. teraz przedluzylem bo mieli lumie 800 najtaniej. w sumie wyjebane mam na to, gdzie mam telefon, zawsze patrze, gdzie mam taniej tel, ktory mnie interesuje :]

POLSKA DLA RUMUNÓW

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wcześniej przez 4 lata idea pod koniec tego okresu ok roku już orange, potem mnie zaczął wkur.. ten zasięg, o ile u mnie było w miare ok, to już po za domem 2 km w lewo czy w prawo brak zasięgu oraz wtedy wysokie stawki cenowe. Teraz od 3lat plus 10zł płace i mam miesiąc darmowych sms i minut :] do reszty 29gr/min sms coś 20gr. Zasięg jest w porządku i nie mogę narzekać. Dodam, że nigdy nie interesowały mnie oferty abonamentowe cały czas na kartę, bo mogłem szybko zmienić tel, sieć itp. bez żadnych zobowiązań :]

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam abonamentu, bo to jednak umowa. Nie chcę być przywiązany do jednej danej firmy na sztywno przez kilka miesięcy. Gdyby można było w dowolnym momencie bez dodatkowych opłat to tak. Ale w przypadku telefonów to dla mnie bez sens, a telefony za złotówkę mnie nie podniecają. W przypadku mobilnego czasami miało by to sens za sprawą większych limitów danych. Ale znalazłem tańszą ofertę na kartę, bez wiązania się umowami. Na umowę wolałbym bardziej stałe łącze bez tych durnych limitów i dziwnych problemów.

 

Co do telefonu to nie mam problemów z zasięgiem :].

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze w playu wy.ebali pakiet 600sms/6zl. zostal bodajze 900/1000 sms za 9zl, jak w heyah, do ktorego przeszedlem, bo maja free smsy w sieci.

Jeśli Ci pomogłem, daj punkt reputacji :) To nic nie kosztuje a ja będę zadowolony :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mixa w Plusie. Najpierw wziąłem na 2 lata i dostałem k800i za 50zł (wtedy to był telefon wypas i kosztował koło 600-700zł :] ), potem przedłużyłem na kolejny rok i obniżyli mi stawki na 29gr/min i 9gr/sms do wszystkich sieci poza Play i Cyfrowy Polsat. A teraz jak mi się skończy to jesli nie zaproponują mi nic ciekawego to chyba przejdę do Playa bo tam bez umowy mam takie warunki jak w Plusie z umową :]

SERWIS, PRZERÓBKI, CZĘŚCI XBOX 1 - INFO NA PW/GG

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MCL, mnie wkurzał ten pakiet 600sms, że po skończeniu smsów nie można wykupić następnego dopóty nie minie ten miesiąc. Miałe trudności by te 600 mi starczyło na miesiąc. Teraz mam inną taryfę, więc tego pakietu i tak nie mogę wykupić. Wykupuję za to nałogowo nieograniczone rozmowy w play, no i za każde doładowanie zgarniam nielimitowane połączenia i smsy w play.

 

W ogóle wczoraj do mnie dzwonił Play w sprawie zgłoszenia, które zgłosiłem z 4 miesiące temu (status zakończone), wtedy nie było rozwiązania, a teraz wzięli znaleźli. Albo przychodzi czasami pocztą informacja o zmianach w regulaminie (prepaid, pierwszą kartę play online zarejestrowałem, bo SIM umarła sama z siebie), bo karta miała zarejestrowane, mimo to że karta została już zbanowana :].

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Ten temat został przeniesiony z forum:

"PozostałeHydepark"

do:

"Inne platformyMobile".

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na początku Ere, z GG Air , odkad gg padło przeniosłem się do PLAY, ale nie jest cudnie... wyskakujące błędy połączenia podczas rozmów (czyt. samoczynne rozłączanie rozmowy i dopiero po kilku próbach załapuje i dzwoni ponownie), czasem jakieś pogłosy,echo, a nawet w ogóle nie da się zrozumieć rozmówcy i pomaga tylko ponowne zadzwonienie. Jedno trzeba im przyznac- mają tanio i ten super pakiet ''darmowe rozmowy i sms w play"

...kiedyś żonglowałem w pegazusie katridżami

....teraz robię to w xboxie twardymi dyskami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moge sobie ustawic na sztywno na nadajniki z plusa? Mam tel z s60v3. Na codzien kontaktuje sie z ok 8-ma osobami i wszyscy maja z play,wiec odpowiada mi ten pakiet darmowych. Problem z rozmowami mam tylko z bratem.

...kiedyś żonglowałem w pegazusie katridżami

....teraz robię to w xboxie twardymi dyskami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach telefonu, ustawieniach połączeń musisz znaleźć opcję wybór sieci, następnie "ręczne" po zeskanowaniu wybierasz Plus-PL i pozamiatane. Ja tak ustawiłem, bo jest stabilnie. A taki lokalny roaming nic nie kosztuje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktos z was zastanawia sie nad przeniesieniem numeru do play,to smialo, dostajecie na start 60 zl na rozmowy i smsy w (tylko nie pamietam,czy do wszyst,ich,czy tylko do play)

...kiedyś żonglowałem w pegazusie katridżami

....teraz robię to w xboxie twardymi dyskami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie do play. Ja bym przeszedł na formułe 4.0 gdyby nie fakt że wyjeżdżam za granicę :D

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gangsta, Ty chyba wyciągasz 3 patyki na miech, po chuja emigrować, jakbyś wyciągał tysiaka to fakt. Ale w sumie to masz rację je**ć Tuska, nie będziesz robił do 67 (obecna wersja, bo za kilka lat się okaże że to za mało, a potem całkiem skasują emerytury) dla darmozjadów.

 

Ja miałem Orange, po prostu kupiłem starter z nowym numerem i tyle. Mi pasuje obecna oferta, darmowe rozmowy/sms, ale osoby dzwoniące do mnie z innych sieci mają przejebane. Ale plus, bo nie dzwonią z byle czym :D. Mój pierwszy szef i dziewczyna ma playa, a reszta guzik mnie interesi. Drugi szefu nie ma zapędów by dzwonić 17 razy na dobę :).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gangsta, Ty chyba wyciągasz 3 patyki na miech

 

Jeśli mówisz o tym w walucie Euro to zgadza się :D Inaczej bym tutaj nie siedział. Coś orange ostatnio plecie, że mają darmowe rozmowy w całej unii czy gdzieś tam jeszcze za free na zawsze. a przydałoby się coś. Nie wiem jak z T-Mobile. Muszę się rozglądnąć, albo podzwonić po operatorach :)

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.