Skocz do zawartości

• Reklama
  • Xbox Live

Witamy na forum XboxArcade!

Zaloguj się lub Zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do serwisu i jego możliwości. Rejestracja na naszym forum pozwoli Ci na możliwość prowadzenia dyskusji, wymianie plików, wysyłania prywatnych wiadomości do naszych użytkowników i wiele więcej!

Close

Zmień widoczność %s Hello Guest

Zapraszamy wszystkich gości do rejestracji na forum XboxArcade.pl

Oferujemy dostęp do najlepszych poradników w sieci oraz ukrytych for, gdzie znajdziecie przydatne pliki, fachową pomoc związaną z konsolą, możliwość zdobywania achievementów, dostęp do shoutboxa, wzięcie udziału w super konkursach oraz wiele innych!

Nie zwlekaj i dołącz do Nas już dziś!

(Informacja widoczna tylko dla użytkowników niezarejestrowanych)

Rejestrując się w serwisie akceptujecie pliki coockies (ciasteczka), które będą zamieszczane na waszym urządzeniu.

Więcej o tych działaniach znajdziecie w Polityce Prywatności.

Informacja XboxArcade

Zdjęcie

Play Station Vita w wersji white

PSV play station white

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Jah_Core

Jah_Core

Stały Bywalec

• Arcade User
  • 595 postów
  • Lubię grać w:RPG
  • Xbox:Brak
  • Xbox 360:Arcade
  • :JasieczeQ

Napisano 08 maj 2012 - 18:00

Ostatnie doniesienia z obozu Sony - Japończycy wydadzą nową-starą Vitę w białym kolorze!

Dołączona grafika

Już w czerwcu bieżącego roku, odświeżona wersja Vity o nazwie "Crystal White", będzie dostępna na japońskich półkach sklepowych, europejczycy mogą spać spokojnie, data premiery, określanej przez internautów "rasistowskiej" konsolki, nie została jeszcze ujawniona.

Crystal White, tak jak pierwotna, czarna wersja vity, będzie sprzedawana w dwóch wersjach, z Wi-Fi, jak i 3G. Jej koszt, będzie nie będzie różnić się niczym od ceny swojej "starszej siostry".

Już teraz możesz zobaczyć jak się prezentuje!

• 0

Gangst3r

Gangst3r

Naczelny Admin

• Administrator

• 4216 postów
  • Lubię grać w:Przygodowe
  • Xbox:v1.1
  • Dashboard:UnleashX
  • Xbox 360:Slim
  • :Gangst3r PL
  • :Gangst3rPOL
  • :Gangst3r

Napisano 08 maj 2012 - 20:16

Biała vitka ;) Zapowiada się ciekawie, czekam jeszcze na kolory niebieski, czerwony, żółty i różowy? <3 hehe swoją drogą fajnie się prezentuje :E
  • 0

Gangst3r+PL.png

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.

marek7_ak

marek7_ak

BOSS

• Moderator

• 891 postów
  • Lubię grać w:Gry Akcji
  • Xbox:v1.0
  • Xbox 360:Brak
  • :marek7_ak
  • Gadu-Gadu:28109436

Napisano 08 maj 2012 - 21:51

Mi się biała wersja nie podoba, chciałbym mieć różową bo konsole w tym kolorze są najcenniejsze po latach. Tylko że pedalsko wyglądają ;)
  • 0

1537478_url.jpeg

Vice

Vice

• Arcade User
  • 1010 postów
  • Lubię grać w:Strzelaniny
  • Xbox:v1.2/1.3
  • :Vice T9X PL
  • :ViceT9X_PL

Napisano 09 maj 2012 - 20:26

W sumie to nie wiem czy ten model ma mieć jakichś odbiorców, czy to celowy pr, w końcu Vita nie jest hitem sprzedażowym, a raczej niezłą porażką :)
PSP nie było cudem, ale ludzie chcieli kupować dosyć mocną - PRZENOŚNĄ -konsolę, w chwili obecnej ludzie grają na swoich smartfonach... wg mnie to się przekłada na porazkę tej konsoli, chociaż sama nazwa jest też lekko nieudana, mogło być PSP2, od razu kojarzy się z kolejną generacją, 2>1 i tyle...
  • 0

Gangst3r

Gangst3r

Naczelny Admin

• Administrator

• 4216 postów
  • Lubię grać w:Przygodowe
  • Xbox:v1.1
  • :Gangst3r PL
  • :Gangst3rPOL
  • :Gangst3r

Napisano 11 maj 2012 - 14:24

Widocznie Sony chce doprowadzić rynek sprzedaży do porządku i stanąć na opłacalnej normie sprzedaży :D PS Vita? No nazwa troche kaszanowata, ale PSP2 też nie jest oryginalna. Ja bym celował bardziej w PSP Touch, PSP Dual (coś z fajną nazwą przedstawiającą moc i nowoczesność).

Swoją drogą białe PSP jest fajne i bardziej mi leży, niż to standardowe :)
  • 0

Gangst3r+PL.png

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych